ELTL Võistluskalender 2012/2013
Algus Lõpp Nädalapäev Võistluse nimetus Võistluse asukoht Korraldaja klubi/alaliit MÄRKUSED
2013
Jaanuar    
5.01.2013   L ELTL Laste GP Viljandi etapp (5) Viljandi LTK Sakala
6.01.2013   P XXIX Sakala lauatennise karikasarja 4.etapp / Silindia Ehitus auhinnavõistlused Viljandi LTK Sakala
12.01.2013   L Haapsalu GP, Läänemaa RL 4 etapp Haapsalu Haapsalu LTK
12.01.2013   L Rahvapinks sarjavõistluse, 2. etapp Tallinn, Forelli 12 LTK Pingpong
13.01.2013   P Kadettide võistkondlikud MV Haapsalu Haapsalu LTK / ELTL
13.01.2013   P Mustvee V seeriavõistlus, 3. etapp Mustvee Mustvee LTK
17.01.2013   N Viljandimaa koolidevahelised karikavõistlused lauatennises Viljandi LTK Sakala / Viljandimaa SL
19.01.2013   L II Halinga valla lauatennise seeriavõistlus (4) Pärnu-Jaagupi, Kooli 3a Pärnu-Jaagupi LTK
19.01.2013 21.01.2013 L-E Valdade linnade talimängude eeltruniirid kohtadel   ESL JÕUD
19.01.2013   L Haiba kariksari (4) Haiba Haiba SK
20.01.2013   P Juunioride võistkondlikud MV Aseri Aseri SK
26.01.2013   L Eesti Võistkondlikud MV 3p Tallinn, Forelli 12 ELTL
27.01.2013   P ELTL Laste GP, Haiba etapp (6) Tallinn, Forelli 13 Haiba SK
29.01.2013   T Euroopa MV Kvalifikatsioon (4) M EST-SVN, W EST-LUX Tallinn (EST)  
Veebruar    
2.02.2013   L XXIX Sakala lauatennise karikasarja 5.etapp / JOOLA auhinnavõistlused Viljandi LTK Sakala
3.02.2013   P Minikadettide MV Aseri Aseri SK
3.02.2013   P Tartu karikasari, 3. etapp Tartu P. Parmakson / Tartu SS Kalev
9.02.2013   L Balteco GP (4), Manniks.Com auhinnavõistlus/ Lauatennisekeskuse GP (3) Tallinn Lauatennisekeskus
10.02.2013   P II Halinga valla lauatennise seeriavõistlus (5) Pärnu-Jaagupi, Kooli 3a Pärnu-Jaagupi LTK
10.02.2013   P Rahvapinks sarjavõistluse, 3. etapp Tallinn, Forelli 12 LTK Pingpong
16.02.2013   L Haapsalu GP, Läänemaa RL finaal Haapsalu Haapsalu LTK
17.02.2013   P Kadettide MV Haapsalu Haapsalu LTK
17.02.2013   P Mustvee V seeriavõistlus, 4. etapp Mustvee Mustvee LTK
23.02.2013   L Laste GP, Lauatennisekeskuse etapp (7) Tallinn Lauatennisekeskus
23.02.2013   L EMSL Jõud meistrivõistlused Haapsalu Haapsalu LTK
24.02.2013   P Võhma karikasari, 3. etapp Võhma SK Võhma
Märts    
1.03.2013 3.03.2013 R-P Linnade, valdade talimängud Võrumaa SL Jõud
2.03.2013   L      
3.03.2013   P      
9.03.2013 10.03.2013 L-P Eesti meistrivõistlused Tallinn, Forelli 12 ELTL
9.03.2013   L Suure-Jaani valla GP, 5. etapp Suure-Jaani LTK Lehola2005
10.03.2013   P Võhma karikasari, 4. etapp Võhma SK Võhma
12.03.2013   T Euroopa MV Kvalifikatsioon (5) M TUR-EST, W BUL-EST    
16.03.2013   L Mustvee V seeriavõistlus, 5. etapp Mustvee Mustvee LTK
17.03.2013   P Juunioride MV Viljandi LTK Sakala
23.03.2013   L Eesti Võistkondlikud MV 4p kohtadel kohtadel  
24.03.2013   P EMSL Jõud noorte MV Aseri Aseri SK
24.03.2013   P      
30.03.2013   L Veteranide MV Tallinn, Forelli 12 ELTL
31.03.2013   P Tartu karikasari, 4. etapp Tartu P. Parmakson / Tartu SS Kalev
Aprill    
6.04.2013   L XXIX Sakala lauatennise karikasarja 6. etapp / Spordikooli auhinnavõistlused Viljandi LTK Sakala
6.04.2013   L TOP-8 nooremad minikadetid ja kadetid Narva Narva PSK
7.04.2013   P TOP-8 vanemad minikadetid ja juuniorid Narva Narva PSK
12.04.2013   R Koolispordi finaalturniir Tallinn ELTL
13.04.2013   L Maardu-Tallinn Open Tallinn, Forelli 12 Maardu LTK
13.04.2013   L Haiba kariksari (5) Haiba Haiba SK
14.04.2013   P ELTL Laste GP, Maardu etapp (8) Tallinn, Forelli 12 Maardu LTK
14.04.2013   P II Halinga valla lauatennise seeriavõistlus (6) Pärnu-Jaagupi, Kooli 3a Pärnu-Jaagupi LTK
20.04.2013   L A. Lindmäe memoriaal/Butterfly Baltic Cup Tallinn Pingpong
21.04.2013   P A. Lindmäe memoriaal/Butterfly Baltic Cup Tallinn Pingpong
27.04.2013   L Eesti Võistkondlikud MV, finaal ja üleminekumängud Tallinn, Forelli 12 ELTL
28.04.2013   P Rahvapinks sarjavõistluse 4. etapp Tallinn, Forelli 12 LTK Pingpong
Mai    
4.05.2013   L Manniks.Com auhinnavõistlus/ Lauatennisekeskuse GP (4) Tallinn Lauatennisekeskus
4.05.2013   L Soome-Eesti-Läti-Leedu kõrgliigavõitjate sõpruskohtumine variant1    
5.05.2013   P Võhma karikasari, 5. etapp Võhma SK Võhma
4.05.2013 5.05.2013 L-P Baltic Veterans Championships Leedu  
11.05.2013   L Laste GP finaal (9) Aseri Aseri SK
12.05.2013   P Tartu karikasari, 5. etapp Tartu P. Parmakson / Tartu SS Kalev
13.05.2013 20.05.2013 E Maailmameistrivõistlused Pariis (FRA)  
18.05.2013   L Suure-Jaani valla GP, 6. etapp Suure-Jaani LTK Lehola2005
18.05.2013   L Keila lahtised MV Keila LTK Pinksiproff
19.05.2013   P      
25.05.2013   L Balteco GP (5), finaal Tallinn, Forelli 12  
26.05.2013   P      
27.05.2013 1.06.2013 E Veteranide EM Bremen (GER)  
Juuni    
1.06.2013   L      
2.06.2013   P      
8.06.2013   L Lauatennisekeskuse GP Finaal (5)/Manniks.Com auhinnavõistlus Tallinn, Pärnu mnt 139c Lauatennisekeskus
9.06.2013   P      
14.06.2013 16.06.2013 R-P Lithuaninan Cadet and Minicadet Open (LTU)  
16.06.2013   P      
22.06.2013   L      
23.06.2013   P      
24.06.2013 26.06.2013 E NETU Youth (EST) ELTL
29.06.2013   L      
30.06.2013   P      
Hooaeg 2013/2014      
6.07.2013 7.07.2013 L Baltic Youth TOPP (EST) ELTL
7.07.2013   P      
12.07.2013 21.07.2013 K Euroopa noorte MV Ostrava (SZE)  
13.07.2013   L      
14.07.2013   P      
20.07.2013   L      
21.07.2013   P      
27.07.2013   L ELTL Suvepäevad    
28.07.2013   P ELTL Suvepäevad    
4.10.2013 13.10.2013 R Euroopa MV Schwechat (AUT)