ELTL Võistluskalender hooajaks 2017 / 2018
Algus Lõpp Nädalapäev Võistluse nimetus Võistluse asukoht Korraldaja klubi/alaliit  
02.12.2017   L BALTECO Eesti Võistkondlikud MV 2.mängupäev Rakvere, Viru-Nigula,...   ELTL
03.12.2017   P Pärnumaa seeriavõistlus, 4 etapp Pärnu-Jaagupi Pärnu-Jaagupi LTK  
07.12.2017 10.12.2017 N Finlandia Open Helsinki, Finland    
09.12.2017   L Rahvapinks 4.etapp Tallinn, Forelli LTK Pingpong  
09.12.2017   L Kadettide võistkondlikud MV Aseri Aseri SK ELTL
10.12.2017   P Haapsalu XVII karikasarja 5.etapp Haapsalu Haapsalu LTK  
10.12.2017   P Tartu Karikasari 8. hooaeg 3.etapp Tartu Tartu SS Kalev  
16.12.2017   L Roman Vassiljevi mälestusvõistlus / ELTL karikasarja 2.etapp Narva LTK Narova  
17.12.2017   P ELTL STIGA Laste GP 3.etapp Narva LTK Narova ELTL
17.12.2017   P Kohila lahtised MV lauatennises Kohila spordihoone Kohila Spordiklubi  
23.12.2017   L        
24.12.2017   P        
27.12.2017 30.12.2017 K Eesti noortekoondise treeninglaager, juuniorid+kadetid Narva ELTL (Vallot Vainula) ELTL
30.12.2017   L        
31.12.2017   P        
06.01.2018   L ELTL STIGA Laste GP 4.etapp Viljandi Viljandi LTK Sakala ELTL
06.01.2018   L Rahvapinks 5.etapp Tallinn, Forelli LTK Pingpong  
07.01.2018   P XXXIV Sakala lauatennise karikasari, 4.etapp, ELTL karikasarja 3.etapp Viljandi Viljandi LTK Sakala  
12.01.2018   R Viljandimaa koolide karikavõistlused Viljandi Viljandimaa SL /LTK Sakala  
13.01.2018   L Mustvee X seeriavõistlus, 3.etapp Mustvee Mustvee LTK  
13.01.2018   L Haiba 34. lauatennise seeriavõistlus, 3.etapp Haiba Haiba SK  
14.01.2018   P Pärnumaa seeriavõistlus, 5 etapp Pärnu-Jaagupi Pärnu-Jaagupi LTK  
20.01.2018   L Haapsalu XVII karikasarja 6.etapp, finaal Haapsalu Haapsalu LTK  
21.01.2018   P Minikadettide individuaalsed MV Narva LTK Narova ELTL
27.01.2018   L BALTECO Eesti Võistkondlikud MV 3.mängupäev Tallinn, Forelli   ELTL
28.01.2018   P Tartu Karikasari 8. hooaeg 4.etapp Tartu Tartu SS Kalev  
03.02.2018   L Kadettide individuaalsed MV Rakvere Rakvere  LTK Pinx ELTL
03.02.2018   L Rahvapinks 6.etapp Tallinn, Forelli LTK Pingpong  
04.02.2018   P Lõuna-Eesti rahvusvahelised lauatennisevõistlused Põlva Võru Lauatennise Selts  
10.02.2018   L Pärnumaa seeriavõistlus, 6 etapp Paikuse Pärnu LTK Vint-90  
11.02.2018   P Juunioride individuaalsed MV Aseri Aseri SK ELTL
17.02.2018   L XXXIV Sakala lauatennise karikasari, 5.etapp Viljandi Viljandi LTK Sakala  
18.02.2018   P Mustvee X seeriavõistlus, 4.etapp Mustvee Mustvee LTK  
23.02.2018 25.02.2018 R Riia noorteturniir Riga, Latvia    
24.02.2018   L Haiba 34. lauatennise seeriavõistlus, 4.etapp Haiba Haiba SK  
25.02.2018   P Tartu Karikasari 8. hooaeg 5.etapp Tartu Tartu SS Kalev  
03.03.2018 04.03.2018 L Linnade-valdade talimängud      
03.03.2018   L Eesti individuaalsed MV  Kuupäeva muudatus! Tallinn, Forelli   ELTL
04.03.2018   P Eesti individuaalsed MV  Kuupäeva muudatus! Tallinn, Forelli   ELTL
10.03.2018   P Rahvapinks 7.etapp  Kuupäeva muudatus! Tallinn, Forelli LTK Pingpong  
17.03.2018   L Haiba 34. lauatennise seeriavõistlus, 5.etapp Haiba Haiba SK  
17.03.2018   L ESL 'JÕUD'  noorte MV Aseri Aseri SK  
18.03.2018   P Pärnumaa seeriavõistlus, 7 etapp Pärnu-Jaagupi Pärnu-Jaagupi LTK  
24.03.2018   L BALTECO Eesti Võistkondlikud MV 4.mängupäev Aseri, Haapsalu, ... Haapsalu LTK, Asei SK, ... ELTL
25.03.2018   P Harjumaa meistrivõistlused 2018 Tallinn, Forelli Harjumaa Spordiliit  
25.03.2018   P Viljandimaa meistrivõistlused 2018 Karksi-Nuia Viljandimaa SL /LTK Sakala  
31.03.2018   L Haiba 34. lauatennise seeriavõistlus, 6.etapp Haiba Haiba SK  
31.03.2018   L XV S-Jaani valla GP, 4.etapp Suure-Jaani S-Jaani LTK Lehola  
01.04.2018   P TOP8 Kadetid Aseri Aseri SK ELTL
01.04.2018   P Rahvapinks 8.etapp Tallinn, Forelli LTK Pingpong  
07.04.2018   L Maardu Open 2018 / Maardu seeriavõistluse .etapp  / ELTL karikasarja 4.etapp Tallinn, Forelli Maardu LTK  
08.04.2018   P ELTL STIGA Laste GP 5.etapp Tallinn, Forelli Maardu LTK ELTL
14.04.2018   L Pärnumaa seeriavõistlus, 8 etapp, finaal Paikuse Pärnu LTK Vint-90  
15.04.2018   P Mustvee X seeriavõistlus, 5.etapp, finaal Mustvee Mustvee LTK  
21.04.2018   L BALTECO Eesti Võistkondlikud MV, finaal ja üleminekumängud Tallinn, Forelli   ELTL
22.04.2018   P XV S-Jaani valla GP, 5.etapp Suure-Jaani S-Jaani LTK Lehola  
28.04.2018   L XXXIV Sakala lauatennise karikasari, 6.etapp Viljandi Viljandi LTK Sakala  
28.04.2018   L        
29.04.2018   P Tartu Karikasari 8. hooaeg 6.etapp, finaal Tartu Tartu SS Kalev  
29.04.2018 06.05.2018 P World Team Championships Halmstad,  Sweden    
05.05.2018   L Rahvapinks 9.etapp Tallinn, Forelli LTK Pingpong  
06.05.2018   P        
12.05.2018   L ELTL STIGA Laste GP 6.etapp, finaal Aseri Aseri SK ELTL
12.05.2018   L Keila lahtine rahvaliiga, 6.etapp, finaal Keila Keila LTK Pinksiproff  
13.05.2018   P TOP8 Juuniorid, minikadetid Narva LTK Narova ELTL
19.05.2018   L Eesti Veteranide MV Tallinn, Forelli   ELTL
20.05.2018   P        
25.05.2018 27.05.2018 R NETU Championships Haapsalu Haapsalu LTK ELTL
26.05.2018   L XV S-Jaani valla GP, 6.etapp, finaal Suure-Jaani S-Jaani LTK Lehola  
27.05.2018   P        
02.06.2018 03.06.2017 L Tallinn OPEN   LTK Kalev  
03.06.2018   P        
09.06.2018   L Mannics.com/Lauatennisekeskus karikavõistlus, ELTL karikasarja 5.etapp, finaal Tallinn, Sparta Lauatennisekeskus  
10.06.2018   P        
16.06.2018   L        
17.06.2018   P        
18.06.2018 24.06.2018 E 19th World Veteran Championships 2018 Las Vegas, USA www.wvc2018.com  
23.06.2018   L        
24.06.2018   P        
26.06.2018 28.06.2018 T NETU Youth 2018 ??? Haapsalu Haapsalu LTK  
23.06.2018            
24.06.2018            
26.06.2018 28.06.2018   NETU Youth 2018 ??? Haapsalu Haapsalu LTK  
Baltic Youth Championships Summer 2018 Latvia
NETU Youth Summer 2018
NETU Veterans Championships in October 2018. Sweden
Baltic Championships Autumn 2018 Estonia