Lootused ei täitunud

Tallinnas, Kristiine spordihoones, selgitati laupäeval Eesti meistermeeskond – ja naiskond lauatennises. Samas tomusid ka üleminekuturniirid, kus võideldi pääsu eest kõrgemasse liigasse. Viljandi LTK Sakala mängis seekord parimas rivistuses: Kert Villems(treener), Rivo Saaremäe, Huy Chau Dinh ja Timo Teras. Kui põhiturniiril mängiti 4 võiduni, siis PLAY-OFF turniiril 6 võiduni ning tulemuseks võis jääda ka seis 5 : 5.

Meie meeskonna esimeseks vastaseks Maardu LTK I meeskond Tulemuseks 1 : 6 kaotus. Ainsa võidupunkti tõi Rivo Saaremäe, kes alistas Aleksandr Lušini tulemusega 3 : 1. Juba enne kohtumist oli teada, et Viljandi meeskond vajab medalile tulekuks korralikku eneseületust. Seda kahjuks näha ei olnud. Võib öelda, et Timo Teras tegi hooaja kõige kehvema partii ja Huy Chau Dinh oli oma parematest päevadest ikka väga kaugel.

Kohtumises kolmandale kohale oli meie vastaseks Maardu LTK II meeskond. Tulemuseks 2 : 6 kaotus ning neljas koht. Kaks võidupunkti tõid Rivo Saaremäe ja Huy Chau Dinh.

Eesti meistrivõistluste esimeses liigas tegi kaasa Viljandi LTK Sakala II meeskond koosseisus: Taivo Lember, Raini Tsäko, Kert Kerkmann, Rainer Valo ja Ants Hendrikson. Meeskond lõpetas esiliigas kolmanda kohaga ja sai kaela ka vastavad medalid.

Eesti meistrivõistluste kolmandas liigas mänginud Viljandi LTK Sakala / Bed Factory Sweden  saavutas oma liigas kolmanda koha. Meeskonnas mängisid: Mart Särg (võistkonna mängiv treener), Marko Kiivikas, Inno Kiilaspea ja Gert Tomp.

Õnnitleme kõiki medalivõitjaid ning loodame, et järgmisel hooajal on ka kõrgliigas meil medal ette näidata.